Всі на Майдан! Зустріч Реальних Блогерів Корра відбудеться 09.02.2014. (Анонс-2)

8 февраля 2014, 14:31
Цар, ватажок народів
0
933

Місце зустрічі позначене на фото червоною стрілочкою. Час зустрічі див. в тексті поста. Приємна несподіванка. До нас можуть приєднатися фотогрАфери і модельки з Photographers.ua Там такі дівчатка. Ааа


Я все влаштую, зуб даю..

1) Для тих хто їде на метро. 11:00 між ескалаторами ст. м.Університет (якщо пам"ятаєте, там два ескалатори) на запізнившихся не чекаєм. Якщо там нікого з наших не буде, йдемо далі. Якщо хто їхатиме з пересадками, врахуйте, що на станціях пересадки може бути дуже багато людей. Всі їхатимуть на Майдан. Додайте 15 хв. до часу на дорогу.

2) Друге місце зустрічі 11:15 праворуч від сходів головного входу до червоного корпусу універу, якщо стояти лицем до пам"ятника Шевченка. (див. фото) Імовірно МТС, Київстар і можливо інші працювати не будуть. (Це шоб людям легше було зустрітись)

На запитання відповім в коментах.
====================================
P.S. Також обіцяю провести кампанію залучення в акцію цікавих для вас людей. Як то Стасік К., Марічка К. Леді Ді. Матросов А. Хімік О. Фейт Д. Шаперон Р. Лоція Л. , і багато, багато інших.

Дякую.
=========
Будуть точно = Хімік, А.Матросов, Марічка і двоє з Фотограферса. Ще не вечір. Список постійно поповнюється.


Юрий Чех
Фотограф (прийде теж)

Партизани.Пилюка XXX$ 1978, липень, дето під Краматорськом. За сав"єцької окупації.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.