На закордонний піар опозиції США виділяє 100 тисяч доларів щомісяця

6 февраля 2014, 13:45
0
137
На закордонний піар опозиції США виділяє 100 тисяч доларів щомісяця

.

Свіжі новини з кулуарів 50-ї Мюнхенської конференції з питань безпеки, яку нещодавно осяяли зірки політичного андеграунду України. По закінченню офіційної частини конференції представники «Обєднаної опозиції» усамітнились з делегатами Державного департаменту США то обговорили шляхи подальшої співпраці в умовах актуальної політичної ситуації в Україні.
Одне з питань, яке було узгоджене в результаті декілька-годинної наради – робота з Європейськими ЗМІ. Під роботою тут слід розуміти розміщення систематичних публікацій у ЗМІ, здебільшого США, Німеччини та Великобритнії. Публікації стосуватимуться виключно політичної кризи в Україні. І, ясна річ, інформаційна направленість буде схилена у бік опозиційних лідерів. 
Для реалізації такого проекту потрібні значні фінансові ресурси. Необхідне для цього фінансування пообіцяли надати представники штатівського держдепу. В залежності від інтенсивності та інформаційної насиченості матеріалів, на публікації виділятимуться, в середньому, 100 тисяч доларів США. 
Керувати процесом розподілу цих грошей та розсилати іноземним журналістам необхідні для публікацій матеріали Арсеній Яценюк призначив Олександра Турчинова. 
Зважаючи на особу пана Олександра можна спрогнозувати, що понадіявшись на вже існуючий інтерес європейських ЗМІ до подій в Україні, він, найближчим часом стане власником нового заміського будинку чи авто. Ну а після того, як меркантильність Турчинова буде задоволена коштом американських платників податків, він передасть свої нові повноваження та вийде сухим з води коли потрібно буде звітувати про витрачені кошти та проведену роботу. 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.