Яценюк вважає «Свободу» неадекватною

5 февраля 2014, 12:10
0
106

Яценюк вважає «Свободу» неадекватною

Такий діагноз лідер «Батьківщини» поставив «Свободівцям» з огляду на їх чергові «геніальні» ініціативи. Войовничо налаштована «Свобода» рветься з пікетом до Генеральної прокуратури України. Яценюк категорично відкинув зазначену пропозицію та піддав гострій критиці неприпустиму в даний час поведінку «героїв».
Пригадаємо, наразі ГПУ розпочала масове звільнення арештованих, виконуючи закон про амністію.
Проте, Яценюк заборонив надавати представникам «Свободи» організаційну та технічну допомогу, керуючись особистісними мотивами. На умі у Арсенія Петровича – Прем’єрське крісло, яке йому запропонували під час перемовин в АП. Яценюк не збирається через чергові «витівки» «Свободи» позбутися такої омріяної посади. 
В опозиції на «Свободу» вже майже ніхто не зважає, розуміючи, що її перспективи в найближчому майбутньому досить примарні – жодних пропозицій. Тягнибока навіть на конференцію по безпеці в Мюнхен ніхто не запрошував. «Намічали конкретні кроки» по виходу з кризи з «великим американським чиновником» – Держсекретарем США Джоном Керрі Яценюк, Кличко та Порошенко. Схоже в опозиційних рядах відбувається заміна бійця!!!

Надійка Фрідман
http://eu-reporter.org/post/75585092243
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.