«Правий сектор» прагне до влади

4 февраля 2014, 10:01
0
131

«Правий сектор» прагне до влади

Кличко, Тягнибок, Яценюк більше не авторитети на Майдані. Сумарно їх підтримують до 20% мітингувальників, і то ті що працюють в штабах опозиції та отримують від них подачки.
Взагалі після отримання ВО «Свобода» депутатських мандатів в Україні почали піднімати голови різноманітні праворадикальні угрупування. Саме ВО «Свобода» дала поштовх для активізації екстремістам, які сьогодні захоплюють державні установи в Києві.
Сьогодні на Євромайдані, як на шаровій політичній площадці активно набирає обертів екстремістська організація «Правий сектор». Більше того ці шавки сьогодні вийшли з під контролю будь-яких опозиційних лідерів і починають власну політичну кар’єру, та починають висувати свої вимоги до діючої влади, та вклинитися в переговорний процес.  
Саме «Правий сектор» винний в повній анархії на Євромайдані і повинен відповідати за смерті тих осіб, які постраждали в сутичках з МВС. В створеному безладі керівництво «Правого сектору» відчуло смак безкарності і хочуть конвертувати участь у протистоянні з МВС у політичні рейтинги. 
Сьогодні один з лідерів «Правого сектору» Ярош хоче перебрати ініціативу і ввести свою структуру у «вищу лігу» політики. Ще ніколи справжні екстремісти в Україні не були так близько від влади. Це дуже небезпечно, оскільки з такими лідерами з Україною не те що Європа, навіть Африка відмовиться мати будь-які справи. 
Мене, як і багатьох читачів цікавить одне нагальне питання, якщо «Правий сектор» такий правий, як вони заявляють, тоді чому ж вони й досі нападають на кордони міліції в масках. Візьміть і  зніміть їх. Покажіть своє обличчя! Чого ви боїтеся? Ви ж боретеся за ідею! Якої власне кажучи і нема. 
 
Іван Ватрів, “Громадський журналіст”
Ресурс - http://meganews.biz/post/75560617075 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.