Яценюк представляє Європі Кличка, як тупого радикала

2 февраля 2014, 10:36
0
175
Яценюк представляє Європі Кличка, як тупого радикала

Євромайдан переріс у розряд дойної корови.

Кожна комаха намагається позиціонувати з себе слона і відірвати як найбільше бонусів з цього політичного балагану. Опозиційні лідери, немов шути на званому обіді, намагаються звернути на себе увагу купки новостворених навколомайданівських громадських рухів і течій.Схилити до себе нажаль не те, що не виходить – їх просто не сприймають. 
Опозиційні заклики та вимоги, по суті, владою виконуються. З’являється можливість знову дірватись до державної «кормушки». Однак, при цьому, для всіх хорошим не будеш. Річ іде про тих активістів, що залишились на центральних вулицях столиці та у деяких адмінбудівлях нашої країни. Як їм пояснити, що цирк закінчено, посади отримано, наразі всім дякуємо, треба йти по домівках. 
Так вже не буде. Люди і самі не проти трохи відірвати грошенят хоч би і від місцевих бюджетів. Адже багато грошей було отримано від різних спонсорів і для різноманітних кампаній та акцій, що увесь час супроводжують Євромайдан. А він ще, до речі, триває. Світові лідери так загрались з Україною, що наразі самі у шоці від своїх дій. Все змішалось в Україні. 
Наразі всі закулісні плани щодо Євромайдану і його майбутнього сконцентрувались у Мюнхені. Опозиційні лідери вже звідти будуть піаритись та циганити допомогу як фінансову, так і політико-психлогічну. Яценюк і Тягнибок підготувалися заздалегідь. Прийняття закону, яким скасовано ряд Законів від 16 січня цього року, вони вважають добрим знаком. Проте, найбільшою проблемою Яценюк вважає також сам процес його виконання в частині звільнення євромайданівцями адмінбудівель та частини території Евромайдану. Це він вкладав у вуха пана Томбінські, посла ЄС в Україні, напередодні Мюнхенської конференції з питань безпеки. Однак, пообіцяв організувати відповідну політкампанію по виконанню умов цього закону євромайданівцями разом із «Свободою». Томбінські ж, пообіцяв організував зустріч Яценюка і Кличка з К.Ештон на Мюнхенській конференції. Протягом бесіди у вухах Томбінського також не вщухала інформація про «радикалізм» і «непоступливість» Кличка. Цю ж проблему Томбінські вирішив детально обговорити вже після Мюнхенської конференції. 
Ось такий він цікавий, український «Євромайдан».
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.