Как нізко пал тайоженний сЦоюз!

31 января 2014, 03:02
Владелец страницы
Політолог-бродяга.
0
302
Как нізко пал тайоженний сЦоюз!

П'ятничні роздуми про життя.

  Всі, хто спілкувався на форумах чи блогах з прєглупимі коцапузамі (як їх називав Лєсков) дуже добре знають, шо будь яка суперечка з цими чаморошніками закінчується з їхнього боку коцапською коронкою, тобто звинуваченням всіх українських жінок в неймовірному потягу до розпусти, в результаті якого, нібито українські шльондри стали основним експортним товаром по всьому світу. Неважливо, хто твій коцапський оппунент, скільки йому років, яку посаду він займає, який в нього рівень заробітків. Це може бути спермотоксикозний підліток, сивий дідусь, смердючий бомжара чи дохтур технічних наук. Результат завжди буде один. Останній аргумент будь якого немитого коцапчега: ваші баби пляді!
 Але ще більш дивнішим виглядає той хвакт, шо жоден з коцапчегів ще не наважився зізнатися в тому, шо він хоч би раз ходив до тієї української (чи хоча б будь якої іншої) повії.
 Але найбільш дивовижне можна дізнатися, якшо зазирнути до гугля і зробити там кілька запитів. Ну, взагалі то дивіться самі:-)


А тепер УВАГА!!! Тайожний союз руліт!

  Коментарі, як то кажуть, зайві. В принципі нічого дивного тут нема. Поки руцкие мужики дрочать на сайтах на українських простітуток, то їхнім жінкам, донькам і матерям нічого іншого не залишається як шукати собі гарячого кавказського мачо. Як там 50 років тому писав Євтушенко? Єдут бєлиє москвічкі к чорним кобєлям:-)

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.