Техніка безпеки пишеться кров"ю - про Булатова

30 января 2014, 22:25
0
253

важливо для багатьох, прохання про репост

Скажу крамольну річ (Булатову не передавайте): Булатов не дотримувався елементарних правил безпеки, пішовши сам на зустріч із "інформатором".
Люди, та йолки ж з палками, коли ж ви будете дотримуватися елементарних правил безпеки?! Булатов зник 22 січня, а до того вже був ряд показових історій, після яких він мав би задуматись. Зокрема, зникнення Ігоря Луценка і побиття Тетяни Чорновіл. Але він все одно пішов сам.
І Булатов такий не один. Показово, що за кілька днів до побиття і арешту автомайданівців я робила зауваження одному із них про те, що він ризикує там, де цілком можна було би і не ризикувати. Без "ущерба" для діла.
Я написала на днях пам"ятку про елементарні правила безпеки, але щось я не бачу, щоб вона користувалася популярністю. Не розумію, чому. https://www.facebook.com/varshyk/posts/10202126151448193?stream_ref=10
От згадайте армію. Що буде солдату, який вийде на поле бою без каски? По голівці керівництво не погладить. Бо виведення солдата зі строю - не в інтересах армії. Робіть висновки.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.