Механізм чергової балогівської афери

27 января 2014, 08:04
0
99
Механізм чергової балогівської афери

Балоги і “свободівець” Куцин дали команду звести в Ужгород понад 500 націоналістів з Галичини.

Балоги і “свободівець” Куцин дали команду звести в Ужгород понад 500 націоналістів з Галичини.
Балоги, які втратили авторитет в Закарпатті, будь що намагаються забрати ініціативу протестів в області на свій бік. У самих сил немає, тому викликали ультраправих націоналістів з Галичини.
Як відомо, між Балогою, для якого протести це — лише бажання повернутися до влади, та керівниками закарпатського Майдану стався розкол. Балоги намагаються спровокувати людей на штурм ОДА і пролиття крові, щоб потім влізти у владу.
Однак у Балог занадто мала підтримка в області, тому вони разом з місцевими “свободівцями” вирішили звернутися по допомогу до галицьких ультранаціоналістів. Як стало відомо із соціальних мереж, до Ужгорода їдуть близько 500 вишколених нацистів, щоб вчинити провокації. Однак уже серед закарпатців шириться мобілізація на захист області від радикальних чужинців. Закарпатці закликають своїх земляків вийти до ОДА і не дати “прийшлякам” і провокаторам перетворювати нашу область в руїни.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.