ПІДБІРКА НАОБХІДНИХ ПРОГРАМ ДЛЯ УКРАЇНСЬКОГО РЕВОЛЮЦІОНЕРА

26 января 2014, 13:12
0
119

Зважаючи на те, що сьогодні смартфони набули широкої популярності то український інтернет-портал ZetGadget підготував підбірку додатків які стануть у нагоді для протестувальників.

Події в Україні з кожним днем набирають все більших обертів. Враховуючи, що в ситуації, коли влада контролює більшість ЗМІ і засобів зв’язку, єдиним каналом який може передати правдиві і об’єктивні новини залишається інтернет. Крім того саме за допомогою інтернету  і соціальних мереж можна швидко згуртувати людей щоб скоординувати їх дії. Нещодавні масові виступи проти влади в Тунісі, Єгипті, Бахрейні та Лівії координувались за допомогою соціальних мереж.

Українські протестувальники теж не відстають і активно використовують соцмережі, для цього на майдані незалежності обладнали точки доступу до wi-fi.

Зважаючи на те, що сьогодні смартфони набули  широкої популярності то український інтернет-портал ZetGadget підготував підбірку додатків які стануть у нагоді для протестувальників. Продовження тут


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.