Порошенко набирає політичної ваги. Кличко, Тягнибок і Яценюк у розпачі

24 января 2014, 09:10
0
150
Порошенко набирає політичної ваги. Кличко, Тягнибок і Яценюк у розпачі

Сьогодні Порошенко намагається всіляко підірвати електоральні позиції Кличка, Тягнибока і Яценюка в центральних та західних областях України.

Сьогодні Порошенко намагається всіляко підірвати електоральні позиції Кличка, Тягнибока і Яценюка в центральних та західних областях України. І для цього він ресурсів не шкодує.
Але звичайно ж Порошенко ніколи на пролом не йшов, і іти не буде – не така в нього бойова суть. Тим більше, іти лоб в лоб проти лідерів опозиції не резонно. Як ніяк, у них бід боком цілі політичні партії, а Порошенко сам, один. Саме тому, для того щоб вставити палки в колеса лідерам опозиції, Порошенко використовує всі можливості. 
І тут на тобі, карти самі прийшли в руки Порошенку. Люди повністю зневірилися в лідерів Об’єднаної опозиції, і почали влаштовувати анархію. Кращого моменту для різкого та рішучого політичного підйому Порошенко і уві сні не міг побачити. 
Сьогодні Порошенко, якого лідери опозиції банально «кинули», почав помаленьку мстити. До Порошенка почали стягуватися всі можливі і неможливі депутати. Таким чином скоро шоколадний Петя створить свою команду з опозиційних депутатів перебіжчиків, і зможе спокійно протистояти Кличку, Тягнибоку та Сєні, як новий лідер та реальний кандидат в Президенти України.
Отже, у лідерів опозиції тепер є ще один ворог з когорти опозиціонерів. І з кожним днем все менше і менше сумнівів, що в опозиційному таборі кожний грає за себе, а не за команду, а тому вони приречені на програш.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.