Президентські перегони Кличка з … Порошенком?

23 января 2014, 12:24
0
135
Президентські перегони Кличка з … Порошенком?

2 місяці бездіяльності лідерів опозиції призвели до повного розчарування в них з боку суспільства.

2 місяці бездіяльності лідерів опозиції призвели до повного розчарування в них з боку суспільства. Чаша терезів переповнилась після подій 19 січня, коли на вимогу громадськості визначитися із єдиним лідером, наше «тріо» почало знову співати про все що завгодно, крім того що від них вимагалось. 
В надії на те, що народ «проковтне», йому вкотре вішалась на вуха локшина про черговий план дій, про створення якоїсь ради, про перевибори в Києві. Та народ сказав досить і це відбулось досить переконливо, кожен із «трійці» почув в свою адресу гучне слово «Ганьба!» і нарешті почав усвідомлювати те, що йому вже ніхто не вірить. І рейтинги валяться.
Рейтинги трійки лідерів перейшли у круте піке та стрімко падають вниз. Сталось так, як це визначив Яценюк: «лідер в Україні тільки один – Український народ!», і він був правий. Народ каже своє слово, а воно невтішне для нашої псевдо опозиції. 
В рядах «Батьківщини» шок - рейтинг Яценюка реально впав до статистичної похибки у 2%, стрімко падає рейтинг Кличка – вже менше 15 %, за тиждень скотився на 5%. 
Лідером симпатій серед представників опозиційного табору вже навіть називають Петра Порошенка з нечуваними для нього 25%. 
Не віриться! А от на заході вже клюнули. Заступниця держсекретаря США Вікторія Нуланд визначила утримувача акцій «Рошен» як найпріоритетнішого «клієнта», з яким запланувала масу зустрічей у Давосі. А за Петром Олексійовичем, як кажуть, «не заіржавіє» і він в терміновому вже сьогодні чартером відлітає до Швейцарії.
Здається, що Порошенку  і робити особливого нічого не треба, своїми пустопорожніми теревенями «трійка» сама виведе його у лідери від опозиції. А там вже і Кличка не треба буде цілодобово крутити на «5 каналі»…
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.