Чого варте слово О.Попова? ч.1 Надземні переходи

13 августа 2013, 09:57
Владелец страницы
Громадський діяч, експерт з місцевого самоврядування, державний службовець
0
167
Чого варте слово О.Попова? ч.1 Надземні переходи

Надземний перехід обіцяли відремонтувати за 3 дні. Пройшло вже 197...

Колись герцог Веллингтон казав про градоначальника Одеси герцога де Рішельє: «Слово герцога де Рішельє варте  договора.». А що можна сказати про слово теперішнього градоначальника міста Києва О.Попова?

Давайте подивимось. Наприклад,  в січні цього року ми  з місцевими мешканцями підняли питання про аварійний стан надземного пішохідного переходу на вул.Саперно-Слобідській, 22, східці якого розвалювалися на очах, що могло привести до людських жертв (http://kiev.pravda.com.ua/news/5103b2a61a793/).

Міські служби відреагували і провели  28 січня виїзну нараду, на якій визнали, що стан переходу дійсно є критичним.  Олександр Попов пообіцяв відремонтувати аварійні сходи за 3 дні (http://kievcity.gov.ua/news/2195.html), тоді прес-служба КМДА постаралася і це було опубліковано чи не у всіх інтернет-ресурсах (при чому, акцентовано увагу, що саме за 3 дні).

З того часу вже пройшло 197 днів (а  не сказані три), але аварійний перехід залишається аварійним.Така ж ситуація склалася з наземним переходом на вул.Саперно-Слобідській, 104, який теж ніхто не ремонтує.Так чого варте слово Олександра Попова?

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.