29 червня книгарня «Східна брама» запрошує на зустріч з письменником П. Правим

27 июня 2013, 13:50
історик, юрист
0
179
29 червня  книгарня «Східна брама» запрошує на зустріч з письменником П. Правим

У суботу, 29 червня, о 18 годині українська книгарня-кав"ярня «Східна брама» запрошує на зустріч з письменником, істориком Павлом Правим.

У суботу, 29 червня, о 18 годині українська книгарня-кав"ярня «Східна брама» запрошує на зустріч з письменником,  істориком Павлом Правим. 

Письменник є мешканцем Луганська, носить псевдонім «Правий» та відкрито заявляє, що історія здебільшого переписувалась з подачі східного сусіда та церковних верхів. 

 Павло Правий є автором книг : 
Година чорного причастя ; 
Тінь люцифера ; 
Прокляття обраного ; 
Святослав, каган русов. Убит и оболган. 

Під час зустрічі: представлення й обговорення книжок автора, дискусія на гострі теми історії України та інших цікавих питань. 
Можливість придбати книги з автографом автора, подискутувати на різні теми, від історії, політики і літератури до футболу і переваг української кухні 

Книгарня- кав"ярня « Східна Брама» знаходиться за адресою: м.Луганськ, вул. Радянська, 54 , ТЦ « Центральний», 4 поверх. 

Вхід вільний.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.