У Голодному-морі українців винен не Голодомор

25 ноября 2012, 15:29
Публіцистично-громадський, аналітично нескорений, літературно відсікаючий друкач.
0
362
У Голодному-морі українців  винен не Голодомор

Українські націоналісти з Луганщини зібралися біля чучела сатанинському прихвосню, щоб демонстративно здійснити йому жест зневаги.У той час, коли особа (яка за загальносвітовою логікою повинна уособлювати національного лідера України) у своїй промові на своєму офіційному сайті  прогундосила  абсолютний  абсурд -  мовляв, у голодному-морі українського народу  винен Голодомор, на Луганщині патріотично налаштовані громадяни провели акцію зневаги до чужоземного ідола (пам'ятнику леніна). 

Українські націоналісти зі Сходу України зібралися біля чучела сатанинському прихвосню, щоб демонстративно здійснити йому жест зневаги.

Так  у день пам'яті про Великий Голод 32го-33го,  учасники акції,  нагодувавши чужоземного ідола жолудями та пучком колосків,  нагадали народу України про те, хто винен у Голодному-морі Української Нації. 
 
Відео -  http://www.youtube.com/watch?v=efcptjOenqE&featur.. 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.