Працює?

16 мая 2012, 10:15
Директор асоціації відновлювальної енергетики "Альтернатива", журналіст.
0
532

Може вони чують?


Два дні тому  я писав про спецоперацію проти України, і як Євро 2012 проти нас же і використовують.  Щойно прийшла новина від Уніан і прем"єра.  Азаров  визнає, таки проти нас грають. Та окрім визнання потрібні контрзаходи, які б нівелювали цю гру, а не банальні піддавки. А братні вуха стирчать, аж до Кремля видно.

Прем`єр-міністр України Микола Азаров вважає, що відносини України і Європейського Союзу стали заручниками чужого сценарію.

Азаров

Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив сьогодні на конференції в Європарламенті на тему «Україна і ЄС – яке майбутнє?».

«Ми граємо чужий сценарій, який хоче нас відштовхнути від ЄС», - сказав М.Азаров.

Він зазначив, що влада намагається зробити все, щоб фінал цього сценарію був позитивним. «В України кілька разів були можливості зближуватися з ЄС, і щоразу нас щось відсовувало», - сказав прем`єр.

«Повірте, ми зацікавлені, щоб сценарій був оптимістичним», - додав він.

Разом з тим, М.Азаров не уточнив, хто зацікавлений у погіршенні відносин України і Євросоюзу.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.