Віруючі УГКЦ проти свавілля Шевчука!

22 января 2014, 13:54
0
16

Ганебна діяльність С.Шевчука допекла духовенство та віруючих Тернопільсько-Зборівської єпархії УГКЦ

Продовжуються конфлікти всередині Української греко-католицької церкви, пов’язані з антирелігійною діяльністю глави церкви архієпископа Святослава Шевчука.

Така ганебна діяльність С.Шевчука допекла духовенство та віруючих Тернопільсько-Зборівської єпархії УГКЦ, які за допомогою та молитвою за Україну звернулися до самого Папи Римського. При цьому, вони повідомляють, що останнім часом в діяльності УГКЦ все частіше проглядаються проблеми комерціалізації церкви. За таких обставин духовенство втрачає свою роль, як проповідника та стає «отарою», яка сліпо за вказівкою т.зв. «спонсорів» і «благодійників» виконує їх брудну політичну, а інколи і бандитську справу.

Все це відбувається не без відома та благословення Шевчука, який особисто обговорює з представниками опозиційних політичних сил та посольств США і ЄС тактику спільної боротьби зі своїми опонентами та відповідно безпосередньої участі в цьому священиків УГКЦ.

Але найбільш страшніше лунало з уст греко-католиків цієї зими, коли на народних віче у різних містах України вони зверталися до присутніх із закликами до мирян братися до зброї, щоб вигнати діючу владу з України.

Звертаюся до Вас пане Шевчук!

Невже спрага до крові та насильства повинна жити в серцях священиків???


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.