Майдан остаточно розсварив Яценюка з Кличком

22 января 2014, 12:40
0
174
Майдан остаточно розсварив Яценюка з Кличком

Лідер Майдану визначений.

Лідер Майдану визначений. Після подій 19 січня зірки остаточно стали на бік Кличка. Майдан признав Віталія Володимировича одноосібним лідером спротиву. Єдиної трійки опозиціонерів більше нема. Цю новину можна вважати чи не найголовнішим наслідком недільного Віче. Майдан сподівається, що саме Кличко не побоїться взяти на себе відповідальність та залучити українців до європейських цінностей. 
Слід зазначити, що такий розвиток подій став дещо непередбачуваним для Яценюка. Арсеній Петрович не на жарт стурбований недільним проявом народної любові до Кличка. Пан Яценюк вважає, що саме він, політик зі стажем, мав би бути на місці лідера, а не цей «вискочка» Кличко. Занепокоєність Арсенія Петровича зростає як-то кажуть, не по дням, а по годинам. Воно й не дивно, активність Кличка стає непередбачуваною та виходити з-під опозиційного контролю. Як інакше можна пояснити вчинок Віталія Володимировича, коли він, «перестрибнувши через голову Яценюка», почав особисто їздити до Межигір’я та спілкуватися з Президентом. 
Кличко зумів вдало використати недільну ситуацію на свою користь та ще більше «піднятися» в очах українців. Віталій Володимирович не довго думаючи, бачачи, що запахло смаженим без довгих балачок самостійно прийняв «вольове» рішення та поїхав на перемовини до Президента. Не довго думаючи, Арсеній Петрович також пішов по стопам Кличка та став чимдуж задкувати до влади, розуміючи, що це чи єдиний його шанс реанімуватися в політикумі. Розпочавши власну гру, Яценюк намагається виправити положення та перехопити ініціативу у Кличка, починаючи відверто загравати з владою та обіцяючи піти на більші поступки, ніж його попередник.  
Доки опозиціонери були вкупі, вони ще якось мирилися один з одним, а як стало остаточно зрозуміло, хто є лідером, тут і почалися образи та взаємні звинувачення. Наразі, щоб якось остудити всенародну любов до героя, Арсеній Петрович набрався хоробрості та вирішив видати суперсекретну інформацію, назвавши Кличка «резидентом США». Цікаво, чи не боїться Яценюк «получити п…ди» від боксера за такі дії. 
Очевидно можна констатувати лише одне – у опозиціонерів почалася активна фаза боротьби під красномовною назвою - «кожен за себе».
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.