Знову пікетування Аскольдової могили!

21 января 2014, 16:24
0
9

Може це буде відкриттям для глави УГКЦ С.Шевчука, але це були...

21 січня у м.Києві знову відбулось масове пікетування греко-католицького храму Миколая Чудотворця, що на Аскольдовій могилі. 


Пікетувальники – члени православної громадської організації «Союз православних братств України» вимагали від керівництва УГКЦ та настоятеля цього храму Ігоря Онишкевича припинити підтримку протестуючих на «Євромайдані» та заклики до радикальних дій (як відомо, представники УГКЦ постійно перебували на Майдані Незалежності, брали участь у протестних заходах, освячували прапори т.зв. «самооборонців»).

Може це буде відкриттям для глави УГКЦ С.Шевчука, але це були не «тітушки, які не вміють хреститись», а дійсно віруючі люди, котрі висловлювали свою позицію проти участі греко-католиків у масових заходах на боці опозиційних політичних сил.

Виявляється, не всі підтримують діяльність духовенства цієї церкви, яка іноді межує з екстремістськими діями. Зокрема, саме після проведеного греко-католиками 19 січня молебню на Майдані Незалежності розпочались масові заворушення.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.