Громада Івано-Франківська проти греко-католиків!

21 января 2014, 16:14
0
13

Цікаво було б дізнатися, що ж все таки думає глава усіх католиків?


Навіть у Західній Україні є громадяни, які не підтримують ідей євроінтеграції і виступають проти діяльності опозиційних політичних партій та церков, що стали на бік останніх, а саме – греко-католиків.

Так, 16 січня представник руської громади м.Івано-Франківська звернувся з відкритим листом до Папи Римського Франциска І, в якому він заявляє про утиски з боку представників націоналістичних партій та участь у цьому греко-католицького духовенства.

При цьому, він наводить в якості аргументу статтю у місцевій газеті, де містяться матеріали щодо нацистських закликів учасників Івано-Франківського «євромайдану».

Цікаво було б дізнатися, що ж все таки думає глава усіх католиків з приводу останніх подій в Україні та безпосередньої участі в них духовенства УГКЦ.

 


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.