Хто відповідатиме за погроми?

20 января 2014, 13:25
0
5

Підводячи риску зазначеного хотілось би знати, яким чином глава УГКЦ архієпископ Святослав Шевчук відповідатиме...


20 січня на у м.Києві продовжуються фізичні сутички між протестувальниками та правоохоронцями, духовне натхнення до чого було надано напередодні священиками УГКЦ під час молебню на сцені «Євромайдану»

В результаті - до лікарів бригад невідкладної медичної допомоги звернулося понад 100 учасників акції протесту, більше 40 з них госпіталізовано з різними ступенями важкості отриманих травм, спалено 6 автобусів міліціянтів, понівечено фасад стадіону ім.Лобановського, розібрано бруківку на вулиці Грушевського та нанесено іншої суттєвої шкоди майну. Водночас, чомусь ніхто не повідомляє скільки отримано травм з боку співробітників правоохоронних органів, частина з яких є просто молоді хлопці строкової служби.

Підводячи риску зазначеного хотілось би знати, яким чином глава УГКЦ архієпископ Святослав Шевчук відповідатиме за поштовх та благословення українського народу на братовбивство, не говорячи вже за фінансову сторону даного питання.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.