Кличко, Яценюк і Тягнибок – три попи Гапони.

20 января 2014, 12:37
0
143
Кличко, Яценюк і Тягнибок – три попи Гапони.

Сьогодні, опозиційні лідери під час Народного Віче в черговий раз продемонстрували свою бездарність та істеричність, закликаючи український народ до виконання якихось планів, які невідомі їм самим.

Сьогодні, опозиційні лідери під час Народного Віче в черговий раз продемонстрували свою бездарність та істеричність, закликаючи український народ до виконання якихось планів, які невідомі їм самим. Адже, головне прийти на Майдан Незалежності та заявити, що у них є чіткий план, проте зазначене залишається лише пустими заявами.
Однак, проглядається у виступах Кличка, Яценюка та Тягнибока нові тенденції, зокрема, складається враження, що ці Гапони намагаються зомбувати народ до силового сценарію в Україні.
Голова фракції ВО «Батьківщина» Яценюк зі сцени заявив, що «лідером спротиву владі є український народ». Сєня, напевно забув, представником якого народу він є…?!! Його «спіч» підтримали й інші великі опозиціонери, які одночасно виступили за створення Народної Ради. Такий собі новий «державний» орган, який має керувати новоствореними опозицією воєнізованими силами міліції і загонами самооборони.
Оголошення таких закликів свідчить лише про одне, Гапони намагаються вивести людей на прямий шлях громадянської війни!!!
У цій ситуації, радує лише два факти. Це посилення розчарування у опозиції та «Євромайдані». Майдан на восьме Віче зібрав лише близько 10 тисяч людей. Цікаво, скільки вони зберуть на десяте чи одинадцяте…?
А опозиціонери не здатні до реалізації реальних дій, а всі їх заяви та заклики залишаються лише в повітрі!!!   
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.