Лідери опозиції розділили Україну на шмаття

20 января 2014, 12:29
0
123
Лідери опозиції розділили Україну на шмаття

Складається враження, що Яценюка, Кличка і Тягнибока косультує Гліб Павловський.

Складається враження, що Яценюка, Кличка і Тягнибока косультує Гліб Павловський. Той самий російський політтехнолог, який у 2004 році вигадав розділити Україну на три частини, на три сорти. Рівно через десять років нашу країну знову ділять на три губернії: Галицько-Волинську, Київську та Слобожанську, які, відповідно, мають очолити Тягнибок, Яценюк та Кличко.
Але на відміну від 2004 року, цього разу розподілом українських земель зайнялися не росіяни, а українці. Трійця опозиційних лідерів домовились розділити нас, в результаті чого кожен очолить одну з трьох губерній. 
У Кличка ж певні групи не бажають ділитися навіть з Яценюком. В «УДАРі» готові віддати Тягнибоку Галичину з Волинню, де проживає некомфортний для Кличка націоналістичний і ксенофобський електорат. Однак Київщину планують залишити за собою.
Тож політичні амбіції опозиціонерів таки розділили Україну. З одного боку, це ще на самому початку було зрозуміло, що трійця опозиціонерів не в змозі буде домовитись. Кожен рветься до влади і не бажає поступатися. На словах у політиків національні ідеї, а на дії бачимо лише підступну боротьбу за владу.
З іншого боку, Кличко, Тягнибок та Яценюк розділили Україну лише умовно, на папері, бо немає можливості зробити щось дієве. Але уявіть лише ситуацію, якби ці «національні» лідери отримали в руки кермо від держави. Що тоді? Відповідь доволі простата прогнозована -  кінець цілісної та незалежної України.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.