Глава УГКЦ С.Шевчук благословив євро майдан на початок бойових дій

19 января 2014, 16:44
0
15

Таким чином глава УГКЦ Шевчук осквернив велике християнське свято...

Сьогодні, у велике свято Водохреща глава греко-католицької церкви Святослав Шевчук зробив чергову небогоугодну справу – благословив мітингувальників на початок бойових дій.

Так, керівник відділу зовнішньо-церковних зв’язків УГКЦ Олекса Петрів, єдиний з священиків всіх українських конфесій, який замість богослужіння у храмах та опіки над вірянами, прийшов на майдан та освятив погроми і кровопролиття в Україні.

Таким чином глава УГКЦ Шевчук осквернив велике християнське свято за вказівки Послів США в Україні Д.Паєтта та ЄС в Україні Я.Томбінскі та надихнув євромайданівців на громадянську війну. Тож постає питання, хто ця особа, священик чи вбивця?!

До якого часу іноземні запроданці будуть освящати війну та перевороти у нашій незалежній Україні та провокувати наш народ на бійню? Запитайте це у Шевчука, живе він у с.Княжичі Броварського району, або за його телефоном – 093-430-99-86.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.