Глава УГКЦ С.Шевчук єдиний з Церков, хто продовжує розколювати Україну

19 января 2014, 14:24
0
6

Тільки як на мене, цей святковий молебень, який відвідали аж 2 священика, на сцені Євромайдану виглядав доволі жалюгідно.

На сьогоднішній день усі вітчизняні церкви відмовились від політизації своєї діяльності, проте глава греко-католицької церкви Святослав Шевчук ще тішиться надіями заробити собі політичного лобі від опозиціонерів. Ось і 19 січня він єдиний з глав церков, хто відправив на Євромайдан своїх представників для молебню у свято Водохреща. Так, він дав вказівку керівнику відділу зовнішньо-церковних зв’язків Олексі Петріву особисто очолити цей захід.

Тільки як на мене, цей святковий молебень, який відвідали аж 2 священика, на сцені Євромайдану виглядав доволі жалюгідно.

Виступав лише помічник глави УГКЦ Олекса Петрів, та й те, проповідував щось незрозуміле про відокремлення церкви від держави.

Чесно кажучи, і народу на Майдані Незалежності вже не цікаві ці політичні проповідники слова Божого. А у той же час на Оболоні біля храму, до речі Московського патріархату, зібралось набагато більше людей, які святкували Водохреща.

Ось і напрошується висновок, чи є той Євромайдан «волевиявленням всього народу» як вважають опозиційні лідери, чи він є все ж таки спробою меншості нав’язати свої ідеї, у т.ч. і відверто нацистські, більшості населення нашої держави?

Прикро, що у цьому розколі суспільства відіграють не останню роль глава УГКЦ Шевчук та духовенство цієї церкви.

Це й зрозуміло, громадянина США Шевчука не цікавлять мир та спокій в Україні. Цей уніатський ставленик Ватикану тільки спить і бачить, як би підпорядкувати нашу державу заходу та витіснити традиційне православ’я.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.