Нові схеми «грошей Тягнибока»

19 января 2014, 11:21
0
151
Нові схеми «грошей Тягнибока»

«Кому війна, а кому мати рідна». Педантичне слідування цьому принципу приносило чималі дивіденди «підприємцям» всіх часів та народів.

«Кому війна, а кому мати рідна». Педантичне слідування цьому принципу приносило чималі дивіденди «підприємцям» всіх часів та народів. Тверде переконання в тому, що «гроші не пахнуть» робило шлях до особистого збагачення безхмарним та приємним. 
Щоправда, вживання дієслів «приносило» та «робило» у минулому часі не досить справедливо у відношенні до «революційних скоробагатьків» сьогодення. Цивілізаційний  досвід далеко не для всіх сучасників обернувся набуттям гуманізму.  
Тем більш дивною (м’яко кажучи!) є демонстрація накопичення «жирових відкладень» ідеологами - «гуманістами»  революції «листопада 13-го». Виявляється, підняти власні дивіденди –іміджеві та фінансові – вирішив один з трьох революційних ідеологів майдану Олег Тягнибок.  Поки у Києві  майданна масовка, хизуючись наліпками «Я тут не за гроші!», виспівує єврореволюцію, у славному Львові збирається до купи майданний спадок Тягнибока. 
Виявляється, у Львівській філії банку «Агриколь» працює чарівна жіночка Зоряна – давня зазноба нашого революціонера-євроінтегратора. Саме вона займається переказами  майданних грошей на картки, оформлені на третіх осіб . Фінтранші, накопичені на карткових рахунках, мають приємно порадувати пана Тягнибока під час відвідання славного міста Львова (і чарівної панночки, звісно)!
Отже, «кому революція, а кому мати рідна». Так що тусіть на майдані ті, хто «не за гроші»: Олежка Тягнибок має знати у обличчя своїх благодійників!
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.