Всі на Майдан! Зустріч Реальних Блогерів Корра відбудеться 19.01.2014. (Анонс)

18 января 2014, 10:48
Цар, ватажок народів
0
367

Місце зустрічі позначене на фото червоною стрілочкою. Час зустрічі див. в тексті поста. (13:25 Додано новини зі Львова. Революція почалася!)


1) Для тих хто їде на метро. 11:00 між ескалаторами ст. м.Університет (якщо пам"ятаєте, там два ескалатори) на запізнившихся не чекаєм. Якщо там нікого з наших не буде, йдемо далі. Якщо хто їхатиме з пересадками, врахуйте, що на станціях пересадки може бути дуже багато людей. Всі їхатимуть на Майдан. Додайте 15 хв. до часу на дорогу.

2) Друге місце зустрічі 11:15 праворуч від сходів головного входу до червоного корпусу універу, якщо стояти лицем до пам"ятника Шевченка. (див. фото) Імовірно МТС, Київстар і можливо інші працювати не будуть. (Це шоб людям легше було зустрітись)

На запитання відповім в коментах.
================================================

Група українських праворадикалів у масках та касках розгромила сім магазинів «Родиної ковбаски», котра належить регіоналу Олегу Барану. Також вони розмалювали фарбою Сбербанк Росії та Надра Банк.


rTqouG8XYFk

Цієї ночі, у Львові, фарбою розмалювали сім магазинів «Родиної ковбаски» котра належить регіоналам. У трьох магазинах розбили вікна. Вдень сьогодні розгромлено іще дві крамниці – на вулицях Дудаєва та Городоцькій.

Також «народні месники» закидали петардами та димовими шашками вхід до Прокуратури Львоівської області. Правоохоронці намагали перешкодити їм, однак не змогли зупинити праворадикалів.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.