Опозиція мобілізовує релігійні секти на допомогу Тимошенко

17 января 2014, 10:20
0
119
Опозиція мобілізовує релігійні секти на допомогу Тимошенко

Час іде, а «питання Тимошенко» й надалі залишається під величезним питанням, даруйте за тавтологію, проте ніде правди діти.

Час іде, а «питання Тимошенко» й надалі залишається під величезним питанням, даруйте за тавтологію, проте ніде правди діти. Після того, як опозиція не змогла зібратися у Верховній Раді повним складом та вирішити долю Юлії Володимирівни на законодавчому рівні, її воля була відкладена на невизначений час. Наразі, чого гріха таїти, про Юлію Володимирівну почали потроху забувати. 
«Батьківщина», не бажаючи миритися з таким станом речей, вирішила терміново реабілітуватися у цьому питанні, залучившись підтримкою церкви. Оскільки «традиціонали» в політику не грають, або майже не грають, опозиція «призвала» на допомогу представників нетрадиційних релігійних рухів, в народі – сектантів. А з врахуванням того, що «таваріш» Турчинов є повноцінним пастором однієї із таких псевдо релігійних сект, такий крок не дивує.
Наразі «нетрадиціонали» будуть «проповідувати» «питання Тимошенко» на власних сайтах. Першою до опозиційних «закликів» долучилася Церква християн віри євангельської, яка через Турчинова і своїх пресвітерів почала активно «насаджувати» Тимошенківські «заповіді» своїм прихожанам. 
Безперечно, історія знає випадки, коли під релігійними гаслами здійснювалися значні соціально-політичні зрушення і навіть національно-визвольні революції, завойовницькі війни і політичні перевороти. 
Проте, навряд чи сектантські піар-акції допоможуть Тимошенко вийти не те що з Качанівки, а хоча б із забуття, оскільки свідомі українці ставляться вкрай негативно та вороже до всіляких там «новітніх рухів», а отже це черговий, завідомо програшний хід опозиції. Складається враження, що вона, опозиція, м’яко кажучи, не зовсім зацікавлена побачити найближчим часом свого лідера на волі, залучаючи таких нетрадиційних, у прямому сенсі слова, помічників.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.