Опозиційні лідери об’явили страйк, але… не для своїх підприємств

16 января 2014, 09:15
0
110
Опозиційні лідери об’явили страйк, але… не для своїх підприємств

Поки Україна страйкувала, підприємства ОО і компанії працювали, боячись потерпіти збитки та втратити клієнтів.

Поки Україна страйкувала, підприємства ОО і компанії працювали, боячись потерпіти збитки та втратити клієнтів. Нагадаємо, 10 січня опозиційні лідери вирішили зробити рішучий крок та оголосили загальноукраїнський страйк.
Вони вийшли із закликом до усіх громадян України, щоб кожен без виключення припинив діяльність на своєму робочому місці на вісім годин, починаючи з 9 ранку, запевняючи, що «за цей час ніхто не помре, і нічого страшного не відбудеться». 
Як на мене, досить голослівні та безвідповідальні заяви, проте як і вся діяльність опозиційної шатії-братії. 
Саме собою виникає питання, а чому ж тоді підприємства перших осіб опозиції навіть не збиралися зачинятися на підтримку «геніальних ідей» свого керівництва? Аптеки Тягнибока, готелі Яценюка, нічні клуби Кличка, «Roshen»івські магазини Порошенка, смію завірити, що це далеко не вичерпний перелік ПП цих осіб, працювали у звичайному режимі відповідно до встановленого графіку роботи. 
Незрозуміло лише одне, навіщо ця гра на «публіку» та політика подвійних стандартів, яка за ось уже два місяці продовжується на Майдані. Навіщо чергові «замахи на карбованець і удари на копійку», які вже крім сумних посмішок не викликають в українців ніяких емоцій. 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.