Русини обурені діями уніатів

14 января 2014, 10:51
0
7

Такі дії уніатів вже осудила православна церква України, Українська правовірна греко-католицька церква та інші релігійні деномінації.

Уніатська церква знов опиняється в епіцентрі політичних перипетій. Ця церква за своїми діями є повним відображенням політичної сили. 

Її духовники разом з опозиційними протестуючими беруть участь в євромайданах та надихають останніх на рішучі дії.

А ось з недавнього часу вони також «зазнають утисків від влади».

Так, очільник уніатів пан Шевчук провів прес-конференцію, в ході якої оприлюднив, за його словами, «ганебний лист» Мінкультури, в якому то, насправді, міститься лише вимога привести свою діяльність у русло чинного законодавства.

І такі дії уніатів вже осудила православна церква України, Українська правовірна греко-католицька церква та інші релігійні деномінації.

В підтвердження цьому нещодавно було розміщено звернення до Папи Римського Русинських громадських організацій, в якому висловлюється обурення діями глави греко-католицької церкви С.Шевчука, які направлені на залучення релігійних громад в політичне протистояння та здійснення фактичного тиску на громадське суспільство нашої держави.


Хотілось би нагадати пану С.Шевчуку, що згідно з чинним законодавством України церква відділена від держави, а її залучення в політичну конфронтацію на стороні будь-яких політичних сил, не тільки порушує норми Законів України, але й шкодить мирному міжконфесійному і міжнаціональному діалогу.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.