Нові байки про Тетяну Чорновол: вже російський слід…

14 января 2014, 09:40
0
182
Нові байки про Тетяну Чорновол: вже російський слід…

Побиття радикальної активістки Тетяни Чорновол обростає новими версіями та припущеннями. Спочатку Чорновол у власному побитті, навіть замаху на вбивство, звинуватила Міністра внутрішніх справ України

Побиття радикальної активістки Тетяни Чорновол обростає новими версіями та припущеннями. Спочатку Чорновол у власному побитті, навіть замаху на вбивство, звинуватила Міністра внутрішніх справ України Віталія Захарченка, підозрюючи, що це помста за те, що на передодні, вона із іншими радикалами «правого сектору» та «автомайдану» пікетувала приватний будинок Захарченка. 
Потім вона переключилась на Генерального прокурора України Віктора Пшонку, далі звинуватила у всьому лідера громадської організації «Український вибір» Віктора Медведчука.  
Зараз вже справі шиють російський слід. В середовищі так званої «Ради Майдану» відкрито обговорюється причетність спецслужб РФ до побиття активістки, та намагання російських спецслужб організувати сценарій «Гонгадзе-2». Однак, аргументів цій теорії дещо не вистачає. Схоже на те, що в проводиться інформаційна компанія, яка спрямована на  активізацію протестного потенціалу серед громадськості. А сама істина у цій справі вже нікому не потрібна. 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.