Уніати можуть порушити навіть лояльне законодавство

12 января 2014, 12:34
0
6

...чому «законослухняна» у лапках?

Цікаві процеси відбуваються в релігійному житті держави. Події, які відбуваються на Майдані Незалежності чомусь прямо пропорційно відображаються на свідомості вірян, які відвідують храми, каплички, монастирі тощо.

Особливо це виражено, коли спілкуєшся з прихожанами та духовенством нашої, «законослухняної» Української греко-католицької церкви.

Спитаєте, чому «законослухняна» у лапках? Поясню.

На днях в руки мені потрапив цікавий документ Мінкультури до предстоятеля Української греко-католицької церкви Святослава Шевчука, в якому досить коректно натякається нашим «уніатам» про порушення положень чинного законодавства, а саме недотримання вимог статті 21 Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації» в частині, що богослужіння, релігійні обряди, церемонії та процесії безперешкодно, можуть проводитись лише в культових будівлях і на прилеглій території, у місцях паломництва, квартирах і будинках громадян. В інших випадках публічні богослужіння проводяться щоразу з дозволу відповідної місцевої державної адміністрації.

Тоді напрошується єдине питання, а що Ви робите на Майдані, шановне панство?

Як по мені, то найдемократичнішого Закону України в сфері релігії немає на пострадянському просторі, а Ви і його намагаєтесь порушити. Анархія якась, вибачте за вислів.

Невже наші «уніати» забули часи коли вони служили по підвалах та бараках.

Я б на місці шановного Святослава Шевчука задумався та займався б краще благочинністю в дитячих будинках та інтернатах.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.