Портніков вважає, що його пікетують через Автомайдан

10 января 2014, 15:55
0
262

Журналіст обурений сюжетом телеканалу «112», де причиною протесту назвали його нетрадиційну орієнтацію

Журналіст і громадський діяч Віталій Портніков вважає, що пікетування його будинку пов’язане з його активною участю в організації Автомайдану, а не з нетрадиційною сексуальною орієнтацією. Про це у п’ятницю, 10 січня, заявив сам Портніков.Журналіст обурений сюжетом телеканалу «112», де причиною протесту назвали його нетрадиційну орієнтацію.
Натомість Портніков вважає пікет під своїми вікнами помстою влади за його участь в Автомайдані, а пікетувальників — проплаченою масовкою.
«Провладні ЗМІ продовжують перекручувати факти, намагаючись сконцентрувати увагу суспільства на сумнівному відеозаписі порнографічного змісту, а не на справжніх проблемах, що спричинили протести сотень тисяч українців. Я пов’язую проведення пікету зі своєю роботою на Автомайдані. Як один з лідерів Автомайдану, я став невигідним владі, через що запускаються будь-які методи дискредитації мене як громадського діяча», — сказав Портніков, додавши, що тиск на нього з боку представників влади тільки посилюється.
«Спочатку у моїй квартирі були встановлені камери прихованого спостереження, потім я виявив, що за мною стежать декілька машин «наружки». Тепер під мої вікна зганяють проплачених студентів, проводять бутафорські пікети, щоб потім показати на підконтрольних владі телеканалах сюжети, у яких немає жодного слова правди. Це відверті репресії і наступ на свободу слова, на останніх вільних журналістів», — наголосив громадський діяч.
На думку Портнікова, правлячий режим допускає помилку, намагаючись дискредитувати Автомайдан, розповсюджуючи інформацію про гомосексуальну орієнтацію лідерів протесту.
«Ми живемо не в СРСР, суспільство стало більш гнучким і толерантним. Сексуальна орієнтація вже не сприймається як якась особлива проблема. Інформація про лідерів Автомайдану, яка активно розповсюджується протягом останнього часу, ніяк не вплинула на чисельність і якість нашого протесту. Я думаю, Автомайдан як явище буде тільки розширюватись», — резюмував журналіст.
Як відомо, в інтернеті було опубліковано відеозапис статевого акту Віталія Портникова з іншим лідером Автомайдану Дмитром Булатовим.

За матеріалами “ГЛОБАЛИСТ
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.