Петро Порошенко будує політичний фундамент

9 января 2014, 12:51
0
210
Петро Порошенко будує політичний фундамент

Життєвий план більшості пересічних громадян з трьох пунктів – про вирощування дерева, народження сина та побудову домівки – у інтерпретації міцного чолов’яги Порошенка виглядає дещо інакше.

Традиційний життєвий план більшості пересічних громадян з трьох пунктів – про вирощування дерева, народження сина та побудову домівки  – у інтерпретації міцного чолов’яги Порошенка виглядає дещо інакше. Із будинком (шоколадною імперією зветься), начебто,  склалося, та й нащадок – у наявності. Час замислитись… та ні, не про дерево, – про забезпечення надійного політичного тилу. Є в шоколадного короля таке хобі: політиком себе уявляти.
Чого тільки не вигадує Порошенко задля задоволення власної примхи! Під час революційної завірюхи – на «бронівиічок» вскочить; потім про свої враження в «інтерв’ю» журналістам розповість (добре, що вчасно телеканал «чесних» новин прикупив!); а потім «соціологічні» дослідження ще й повідомлять, як власний рейтинг «зростає»! Потіха, тай годі!
Проте, потіха – потіхою, а треба думати, куди нащадка «пристроювати»! Вочевидь, пан Порошенко вирішив об’єднати потішне з корисним. Поповзли чутки, що у Вінницькій обласній раді під Порошенко-молодщого, – Олексія Петровича – розпочато формування нового міжфракційного депутатського об’єднання, до якого увіллються депутати «Єдності» та «Фронту змін». 
При розбудові «політичної» кар’єри Порошенка-молодшого розраховувати на «харизму» Порошенка-старшого явно не слід. Так що нова примха Петі може обійтись йому у дзвінку копійчину!
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.