США провели інструктаж керівників Автомайдану

9 января 2014, 12:46
0
181
США провели інструктаж керівників Автомайдану

У зв’язку з чисельними провальними акціями протесту, котрі були організовані бездарними керівниками Автомайдану, старші колеги із США вирішили надати свої послуги у вигляді інструктажів щодо правил ор

У зв’язку з чисельними провальними акціями протесту, котрі були організовані бездарними керівниками Автомайдану, старші колеги із США вирішили надати свої послуги у вигляді інструктажів щодо правил організації пікетів, поведінки, складанню гасел та віршів. 
Інструктажі були дійсно розроблені професіоналами – в них все було розписано до найменших деталей – у якій формі стояти, що та коли кричати, а коли мовчати, коли стрибати, танцювати, а коли, що головне – яким чином ламати забори та малювати на стінах образливі графіті. В інструкції також прописаний раціон харчування, розроблений графік чергування у разі затяжних акцій протесту.
Цікаво, чи допоможуть такі інструкції, які неодноразово вже випробовувалися у житті американськими спеціалістами таким бездарним організаторам, як Дмитро Булатов та Сергій Поярков? Як бачимо, погані слова з помилками, за допомогою любителя-художника Пояркова, хулігани малювати навчилися, а от з навігацією – повне фіаско.
Нещодавно, Дмитро Булатов разом зі своїми прибічниками приїхали до будинку № 28 по вулиці Ярославів Вал, де, за їх підрахунками, а вірніше, за підказкою Івана Сусаніна, якого вони чомусь назвали народним депутатом нібито проживає міністр освіти і науки України Дмитро Табачник. Разом з цим, мешканка квартири, під дверима якої Автомайдан влаштував пікет, заявила, що живе у будинку з 1996 року і ані у ньому, ані у цій квартирі Табачник не мешкав.
Насправді ж, адресу Дмитра Табачника горе-організаторам дав не якийсь невідомий народний депутат, а лише журналіст Мустафа Найєм, який сказав Булатову, що він нібито має зв’язки з міліцією. Напевно, пуштун Найєм пропуштунив якусь важливу інформацію, або зрозумів неправильно своїх міліцейських друзів, або й взагалі, міліціонери вирішили напуштунити пуштуна дезінформацією. 
Після цього, зрозумівши свою помилку, Дмитро Булатов виклав у себе на сторінці Фейсбук вибачення, і в знак розуміння своєї помилки запропонував жінці, квартиру якої без підстав пікетували, цілодобове чергування та охорону автомайданівцями. Жінка, слухаючи минулий галас, швидше за все відмовиться від такої галасливої та неохайної охорони.
Цікаво, але інколи спадає думка, що опозиціонери використовують такий метод, який описаний в арабському прислів’ї: «Бий невинного, аби винний признався!», але скоріше за все, пуштун розповсюдив неправдиву та брудну інформацію, за що від акції протестів постраждала невинна жінка. При цьому, пуштуну варто було б пам’ятати пуштунську приказку: «У верблюда запитали: що тобі більше подобається – підйом чи спуск? А верблюд відповів – є ще третя мерзенна річ – бруд». Так і тут пан Мустафа наробив бруду, а сам заховався, та ще й попросив, що якщо хтось питатиме, щоб його не видавали.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.