В сети назревают протестные настроения против "Лидеров Майдана"

8 января 2014, 13:07
Свободный журналист
0
9828
В сети назревают протестные настроения против  Лидеров Майдана

Уже давно всем известно, что "троица майдана" неспособна дать народу то, что надо!

Уже давно всем известно, что "троица майдана" неспособна дать народу то, что надо!
А это все связано с тем, что Западу и Олигархом невыгодно. Им и Янукович "бесхребетный" устраивает. 
И народ, который верит в идеи майдана уже начинает осознавать, что с такими лидерами каши не сваришь и тут надо, что-то делать!
Предлагаем вашему вниманию оригинал текста с группы " Ψ █ МИ - ПАТРІОТИ УКРАЇНИ █ Ψ (#Євромайдан) "
Пробачте за мат, але мене вже заєбали постійні крики: "Це провокація". На вас плюють і кажуть стояти до 2015 року, а ви головами киваєте. Ви що, не розумієте, що ні кличко, ні яценюк не будуть там мерзнути, а грітися в своїх будиночках: перший в германії, другий в межигірї. А ви стійте, ляси точіть про те, що немає активних дій та витанцьовуйте, а скоро прийде беркут вібивати КМДА (бо до 2015 року влада не дасть його утримувати), то ви знову кричатимете на повстанців, які знаходяться в будівлі, що це провокатори?! Люди, я бачу, що треба робити новий майдан, без політиків, а тільки майдан з журналістами, письменниками, громадськими діячами (не політичними). Вибрати зі звичайних людей свою раду, яка буде налаштована на дії, а не на "дикі танці" й підняття рейтингу Віталіку. Зробили організацію Майдан, а толку з того? Нащо вона, досі не розумію, щоб танцюристка свій авторитет підвищувала, а потім її в історію записали, як "революціонерку"? Майдан - організація громадська, значить керувати мають нею люди, а не політики. Зараз же ця організація у владі трійці, тому як висновок - організація "Майдан" нічого не змінює взагалі.
p.s Она вообще создана для отмывки бабла западного! 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.