Чорновол не розрахувавшись з адвокатом, випхала його за двері

6 января 2014, 12:16
0
210
Чорновол не розрахувавшись з адвокатом, випхала його за двері

Епопея з побиттям відомої журналістки – провокаторки Тетяни Чорновол набирає обертів.

Епопея з побиттям відомої журналістки – провокаторки Тетяни Чорновол набирає обертів.  Наразі слідство ще не з’ясувало, що насправді відбулось з журналісткою на трасі Київ – Бориспіль: чи то побутова сварка, яку спровокувала сама Чорновол за що й отримала по обличчю, чи то «замовлення» однопартійців для підняття рейтингу самої Тетяни, а також для ескалації конфлікту навколо наявності утисків з боку влади відносно представників вітчизняних мас-медіа. Звісно ж сама потерпіла стверджує навпаки. Іноді путаючись у своїх показах називає учасників конфлікту «орлами Захарченка», чи то представниками засекреченого спеціального підрозділу Росії, але підсумовуючи, що у всьому винен Президент!
Новий конфлікт навколо скандалістки не заставив себе довго чекати. Наразі Т.Чорновол перебуває на лікуванні у приватній клініці «Борис», де попри заборону лікарів проводить таємні зустрічі з політиками, іноземними дипломатами та журналістами відкриваючи для себе і гостей все нові – шокуючи факти її побиття. Водночас,  по факту тієї ж сумнозвісної події правоохоронними органами відкрито кримінальне провадження та проводиться слідство. Саму Чорновол в рамках кримінального провадження, по факту її побиття, представляє адвокат, якого віднайшли однопартійці, бо надійний, та є її рупором та ярим помічником по встановленню справжньої істини у справі. 
От тільки з клієнтом адвокату - Миколі не пощастило. Х то ж знав, що Чорновл ще й до аварії була трохи не в собі, а після й зовсім з глузду з’їхала. Так, «хвора журналістка»  заявила своєму захиснику, що відмовляється від його послуг, незважаючи на те, що останній вже введений у справу у якості адвоката і це є порушенням вимог процесуального законодавства, оскільки не довіряє йому. Буцімто її чоловік знайшов їй більш надійну людину, яка у подальшому вестиме цю нелегку справу. Звістка ж певно шокувала оточення журналістки, але не її близьких, які добре знають Тетяну. Для них це виявилось не новиною.
Зазначена заява не що інше, як небажання Чорновол розрахуватись за юридичні послуги з своїм попереднім захисником. Патріотка – але жадібна наша Танюша. Наступного захисника чекає та ж участь, а ще, стандартно, і звинувачення у співпраці із владою.  
Захисники - бережіться психопатки Тетяни Чорновол, бо доля попередника спіткає й  вас, а ще, що найгірше, можна потрапити у досить неприємну історію з бодігартами із западенщини, які оберігали та супроводжували всі провокації журналістки на Євромайдані. За звинувачення від Тетяни у співпраці із владою, можна недорахуватись зубів та вправлених ребер! 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.