З Новим роком! Трохи фоток з новорічного Майдану (Перепост)

1 января 2014, 11:52
Цар, ватажок народів
0
321

Всіх вітаю, всім бажаю - щастя, здоров’я, кохання, грошей, перемог - кожному своїх, а нам усім - нашу спільну перемогу над хамовладою! (Від себе: відповідь Фаті і Петру Петровичу на одне питання)

Олена Білозерська: Знаю, як треба!


З Новим роком! Трохи фоток з новорічного Майдану

Posted on 2014.01.01 at 03:24
Tags: , IMG_4756

Всіх вітаю, всім бажаю - щастя, здоров’я, кохання, грошей, перемог - кожному своїх, а нам усім - нашу спільну перемогу над хамовладою! Щоб її просто вже не було і можна було нарешті відкласти убік нашу головну зброю - поганий віник і просто спокійно жити і працювати.
Головне - пам’ятаймо, що всі відомості про нас усіх вже давно зібрано, і якщо зараз ми її не дотиснемо, завтра вона нас пересаджає. Якщо ні на хвилинку не забувати про це - все у нас обов’язково вийде.

Ми з родиною, як і всі, хто мали таку можливість, зустріли новий рік на Майдані. Співали гімн разом з усіма і навіть трохи танцювали під коломийки Руслани :) Це було дуже незвично - як і щороку, натовп святкуючих людей на Майдані - у блискучому "дощику", "дідморозівських" червоних шапках, "носах" і "ріжках" з блимаючими діодами, з бенгальськими вогнями в руках - на тлі наметів, гасел, партійних прапорів і барикад, де чергують люди у касках. І це вже теж історія.

Бачила, до речі, лідерів опозиції, а саме Яценюка і Тягнибока, які гуляли Хрещатиком. І купу інших знайомих. Віталась, вітала, і мене вітали.

Близькі переконали мене хоч раз на рік не працювати, а просто погуляти з ними, тому я вдяглася як пані, а фотоапарат взяла "про всяк випадок" і не ганялася за кадрами, а просто знімала вряди-годи, більше рефлекторно, ніж свідомо :) Тому особливо цікавих кадрів в мене немає, але дещо все-таки викладу.

2
IMG_4670

Фейєрверк над барикадами
3
IMG_4687
4
IMG_4696
5
IMG_4702

Дядько увішаний символікою, як новорічна ялинка. В один бік - державний і європейський прапори, в інший - російський, "регіонівський" і червоний з жалобними стрічками.
6
IMG_4704
7
IMG_4708
8
IMG_4762
9
IMG_4782

Горять ліхтарики під час виконання гімну

9
IMG_4786

Танці і хороводи. Такі вся площа водила
======================================
Від себе = Фата питає звідки на Майдані москальський аквафреш:

Fata_Morgana2 Fata_Morgana2  я теж бачила на майдані триколор, але що вони мали на увазі, навіть не уявляю ))Див. фото №№ 5,6. На них пояснення цього феномену. Складна символіка процесу. Також могли бути ряжені з вертепу. Чорт, Жид, Циганка, Янгол, Смерть з косою або Коцап з аквафрешем.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.