CIS-EMO стала на сторону фальсифікаторів виборів!!!

17 декабря 2013, 00:01
Владелец страницы
всеукраїнська незалежна профспілка
0
139
CIS-EMO стала на сторону фальсифікаторів виборів!!!

Організація CIS-EMO (центральний офіс в Москві) оприлюднила свою офіційну заяву стосовно того, що довибори в 5 проблемних округах 15 грудня відбулися наче демократично, що викликало ніабияке обурення

Міжнародна організація по спостереженню за виборами CIS-EMO (центральний офіс в Москві) оприлюднила свою офіційну заяву стосовно того, що довибори в 5 проблемних округах 15 грудня відбулися демократично і закликала українські політсили визнати їх. Про це в понеділок, 16 грудня, на прес-конференції в інформагентстві Інтерфакс-Україна» заявив директор CIS-EMO Олександр Бедрицький. Прокоментувати цю заяву погодився колишній керівник української філії CIS-EMO Олег Верник, який 11 грудня 2013 року залишив на знак протесту лави CIS-EMO через виконання організацією очевидного політтехнологічного замовлення певної політичної сили.

«Я не є палким прихильником ані влади, ані парламентської опозиції. У той же час поведінка моїх колишніх колег з CIS-EMO, які вже зранку 16 грудня заявили про те, що вибори 15 грудня пройшли демократично та закликали громадськість визнати їх викликають у мене серйозне обурення. Дуже дивно, що мої колишні російські колеги за кілька днів змінили свою точку зору на 100%. Тобто ще 10 грудня вони на всю Україну заявляли про необхідність перенесення виборів на більш віддалений термін через через «гостру політичну кризу» в Україні та неможливість здійсненя виборцями України свого демократичного волевиявлення. Більш того 11 грудня російські керівники CIS-EMO навіть поставили питання про можливість переносу виборів перед Головою ЦВК п. М. Охендовським на зустрічі місії CIS-EMO з керівниками ЦВК.

А вже зранку 16 грудня, коли російські керманичі CIS-EMO дізналися, що в більшості округів перемагають саме провладні кандидати, вони різко змінюють свою позицію та наголошують про те, що вибори відбулися демократично та закликали громадськість України визнати їх результати. І це відбувається на фоні того, що ми вже маємо величезну купу зареєстрованих фактів різноманітних зловживань та брутальних дій влади під час проведення довиборів 15 грудня. Абсолютно впевнений, що такі методи «міжнародного спостереження», що зараз сповідує CIS-EMO не мають абсолютно ніякого відношення до мандату місії, паплюжать саму ідею міжнародного спостереження, переводячи цей вагомий і авторитетний міжнародно-правовий інститут в брудну політтехнологічну маячню. Мені соромно за моїх колишніх російських колег. Протягом тривалого часу я в якості експерта з міжнародного виборчого права та керівника української філії CIS-EMO намагався зменшувати російські геополітичні впливи на роботу організації, але ж зараз я вже не бачу такої можливості».

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.