Український керівник CIS-EMO вийшов з організації на знак протесту...

12 декабря 2013, 19:15
Владелец страницы
всеукраїнська незалежна профспілка
0
178
Український керівник CIS-EMO вийшов з організації на знак протесту...

11 грудня 2013 року Олег Верник заявив про свій вихід з організації CIS-EMO на знак протесту проти заяви своїх російських колег про необхідність переносу виборів по п’яти «проблемних» округах

11 грудня 2013 року керівник української філії Міжнародної організації по спостереженню за виборами CIS-EMO Олег Верник заявив про свій вихід з організації CIS-EMOЦей крок був викликаний публічною заявою його російських колег по організації О.Бедрицького, С. Бишока та В.Артеменко на учорашній прес-конференції в інформагенції «Інтерфакс-Україна» (http://interfax.com.ua/news/press-conference/181059.html) про необхідність переносу виборів по п’яти «проблемних» округах з 15 грудня 2013 року на більш віддалений термін через «гостру політичну кризу» в Україні

Олег Верник впевнений, що ця провокація його російських колег не має жодного відношення до мандату місії міжнародного спостереження за виборами і дуже нагадує виконання замовного доручення певної політичної сили. Олег Верник висловив впевненість, що громадянське суспільство України і пересічні виборці не дозволять перенести довибори у п’яти «проблемних» округах і вони відбудуться демократично, прозоро та у відповідності до всіх європейських електоральних стандартів. На думку Олега Верника, на разі не має жодних юридичних чи морально-етичних підстав для переносу виборів в «проблемних округах». 

За словами Верника, протягом тривалого часу він в якості експерта з міжнародного виборчого права та керівника української філії CIS-EMO (центральний  офіс в Москві) намагався зменшити російські геополітичні впливи на роботу організації, але ж зараз він вже не бачить такої можливості.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.