Шевченківське РУ доопрацювало адмін.протоколи по подіям 30 листопада на Майдані

11 декабря 2013, 16:34
Владелец страницы
Адвокат, член Ради Адвокатів міста Києва
0
134
Шевченківське РУ доопрацювало адмін.протоколи по подіям 30 листопада на Майдані

Вчора працівники Шевченківського РУГУ МВС доопрацювали протоколи !!! та кинулись по Києву шукати "правопорушників" з пропозицією підписати протокол за ст.173 КпАП


10 грудня я брав участь в допитах свідків в досудовому розслідуванню по факту подій 30 листопада на Євромайдані ( ст.365 ККУ ) що проводить ГПУ. Свідками є особи, затримані в ту ніч "Беркутом". Як відомо Шевченківський суд направив адмін.справи за ст.173 та 185 КпАП на доопрацювання та усунення недоліків, що не завсім узгоджується з КпАП. На велике моє здивування , вчора працівники Шевченківського РУГУ доопрацювали протоколи !!! та кинулись по Києву шукати тих же "правопорушників" з пропозицією підписати протокол за ст.173 КпАП про дрібне хуліганство 30 листопада. На мої зауваження, що ці "правопорушники" вже є свідками ( обвинувачення) по факту перевищення влади працівниками міліції 30 листопада, а тому я розцінюю їхні пропозиції щодо підписання протоколу про адмінправопорушення за ст.173 КпАП не чим іншим, як тиском на свідка. Після цих слів у міліціянтів "завис жорсткий диск" і вони за участі понятих з вулиці склали акт про відмову "правовопорушника" підписати протокол про адмінправопорушення.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.