Гопники в погонах. Беркут.net - про що пишуть в мережі бійці Берукта. (перепост)

11 декабря 2013, 16:16
Владелец страницы
Цар, ватажок народів
0
341

Але зрозуміло одне, буде команда ці пацани - будуть вбивати. Що вони вже не раз доводили. Тому смисл носити їм чаї, годувати, в чомусь переконувати, кричати "міліція з народом" - немає жодного.


kartinko
lad_dal_lad_dal
Lad_dal_lad_dal  
11 грудень 2013 at 2:48 PM

 Пише =

Паралельний інтернет. Зовсім не пересікається з моїм інтернетом. Провів кілька годин досліджуючи пабліки і відкриті особисті сторінки співробітників Беркуту, бійців Барсу, Тигру та інших ВВшних підрозділів. А також звичайних ментів

blAYX2M1xpo


Найбільш епічний паблік - ПМОП "Беркут" - оплот спокойствия страны!!! - недавно створений і активно поновлюється і набирає обороти. Є підозра, що без бійців невидимого фронту і фінансування тут не обійшлось. Дуже вже хороші і точні меседжі ментам, оперативність поновлення і правильна стратегія просування. Статус зараз - "Был бы приказ - снесли бы вас!!!!!" .


pmop-berkut

Все ще попереду - я в цьому чомусь не сумніваюсь. Треба тільки поставити в аву "СИМВОЛ НЕЗАВИСИМОСТИ УКРАИНЫ - ШЕВРОН БЕРКУТА!!!". Ставлять. Беркутня, дружини, діти, друзі. Позакривали б хоть акаунти від публіки - все ж палиться, дехто навіть номери телефонів і адреси проживання викладає.

ava

Є ще один паблік, але він адекватніший


dobryj

Ось персонаж Vetal Soldier. З Вінниці родом, служить в Київському беркуті, був в Косово, розвідник. Послужний список думаю там ого-го. Убирає бендеровскоє говно

vetal-soldier1

Діяльність значиться як "Отстрел пидаров и всякого рода остального говна засирающего оптимальный характер существования". Острэльщик підарів з дитиною. З вигляду - обичний собі мужик

vetal-soldier2

Іван Казаков вот скорбить за тими кого сьогодні вночі менти пиз#или в автозаках

kazakov


І впевнений що треба ламати це майданівське бидло
kazakov2


Саша Варіненко репостить всяке. От типу:


aleks-varinenko

По ту сторону барикад, як я вже казав, свій інтернет. Все швидко репоститься і поширюється. Андрей Алтаев майже стрімить з-під КМДА.


andrei-altaev
andrei-altaiev

Але в більшості, в кого місце роботи вказане як ПМОМ Беркут (Барс, Тигр...) - на стіні машинки, дєвочки, мотоцикли та стандартні глупі откриткі. Ну десь приблизно як у Вови Драчевського - снайпера з київського Беркуту. Тому знайти шось цікаве було достатньо важко - довелось перебрати десятки анкет. Майже всі з відфільтрованих активно репостять на свої стінки відео з Банкової (трактор і провокатори з цепами) і прогон Беркута з першої спроби повалення леніна. Типу: "ось який мирный протест". На що кореша відповідають: "надо их ломать" чи "когда уже разгоните эту мразь"

vova-drachevski

Ще багато хто викладає мотивуючі фото пачок з грошима, з статусами тіпа: "Бабло - иди ко мне". Як от Максим Шевченко


maxim-shevchenko

Більш ніж впевнений, що переважна більша частина цих пацанів в тій же Європі ніколи не була. Відпочинок у них це Желєзний порт чи Затока, або відомчий санаторій десь у Судаку, і то - якщо фартане. Тому уявлення про ЄС у них приблизно таке. Чув шо замполіти їм постійно ще мозги промивають, типу в Європі - пєдіки і бомжі і безробіття. Антиєвропейського креативу дуже багато. Майже у кожного на стіні шось таке. Ось типу як у Александра Буторина


aleksandr-butorin

Клічко часто вважається американською подстілкою і зрадником. Хоча за титули поважають.


klichko

Дуууже багато проросійської імперської пропаганди


russia-with-you-pmop

А взагалі є нормальні профайли, іноді довго ржав.


travmet

Але зрозуміло одне, буде команда ці пацани - будуть вбивати. Що вони вже не раз доводили. Тому смисл носити їм чаї, годувати, в чомусь переконувати, кричати "міліція з народом" - немає жодного. Міліція давно не з народом - це організоване злочинне угруповування, яке складається з садистів, корупціонерів та бариг, яке треба давно реформувати за прикладом Грузії. Нормальні і вменяємі люди там є, але їх критичний мінімум.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.