Овоч не полетів до Мальти, бо його там ніхто не чекає (ввічливо послали на йух)

6 декабря 2013, 19:46
Цар, ватажок народів
0
298

Уряд Мальти повідомив українську владу, що Віктору Януковичу не гарантовані офіційні почесті, призначені для візитів президентів і державних діячів.


Про це повідомляє газета MaltaToday.

 прінт-скрін з сайту газети

Поїздка Януковича на Мальту планувалася на 9-10 грудня і мала стати першим візитом українського президента до країни-члена ЄС, після того як так як уряд Азарова заморозив підписання угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

6 грудня прес-служба президента повідомила, що візит Ягуковича відкладається "у зв’язку з необхідністю зосередити увагу на внутрішньополітичних питаннях".

Як відомо, Янукович, який закінчив чотириденний візит в Китай у п'ятницю, прилетів до Сочі для переговорів з президентом Росії Володимиром Путіним.

==============
Від себе: Все населення Мальти разом з старими і немовлятами менше ніж збирає київський Євромайдан за один день. Овоч, чи не пора збиратися на йух? Науру прийме чи теж пошле?

Куала-м"о ава хвьодрищ? (Вікторе Федоровичу, ідіть накуй!)

Що ж я вчора підписав? Вова, я в тайожном саюсє?


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.