Тепер стало зрозуміло всі вони сядуть.

30 ноября 2013, 14:07
0
158
Тепер стало зрозуміло всі вони сядуть.

Від суддів та комунальників до беркутівських мясників. Ми дуже довго розпатякували про люстрацію та кримінальну відповідальність за вчинені в минулому злочини.

 

Тепер прийшов час нарешті перезапустити цей механізм. Відповісти за кроваве місиво на Майдані 30 листопада 2013 року повинні не лише «гарант» встановлення «йолкі» Віктор Янукович, не лише міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко, але й командир полку, який здійснював цю операцію, командири батальйонів та рот – аж до конкретних м’ясорубів. І так званих «комунальників». Не забудьмо і суддів, які пачками штампують заборони на все, що забагнеться режиму – всі ці кірєєви імя яким легіон. Якщо у забезпеченні реалізації цього злочину брали участь інші спецслужби – як от СБУ – то й вони. Хай за 2 чи п’ять років – м’ясники мають бути покарані. Досить цієї розмазні. Досить загального «умілєнія». Досить що «незалежна» Україна справно платить пенсії НКВДистським садюгам. Одна з основних вимог має бути неминуча кримінальна відповідальність організаторів цього злочину.

Окремо слід розібратися з основою режиму – олігархами, близькими до Януковича. Досить вже переливання олігарату від одного переможного президентського клану до іншого – так вони завжди «виграють». Режим Януковича відкрив скриню Пандори – він переслідує за політичні переконання, тому не бачу причин не притягнути до кримінальної відповідальності реальних поплічників Януковича на чолі з його синком – а це всім відомі українські олігархи, задля яких, а не лише Януковича, все це й робиться.

Над режимом Януковича має бути проведено «нюренбергський трибунал».

Це – те, що стосується даного злочину. Є й інші.

А саме:

Слід згадати дії Януковича по зриву інтерації України з НАТО;

Дії по зриву євроінтеграції України;

Дії по доведенню України до банкрутства.

Список на жаль відкритий – переконаний режим Януковича сильно розширить список обвинувачення. А поки що нас чекає морок. Треба боротись.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.