ОБРАЖЕНІ КОХАНКИ КЛИЧКА МАЮТЬ НАМІР СТВОРИТИ НОВУ ПАРТІЮ

30 ноября 2013, 07:41
0
165

ОБРАЖЕНІ КОХАНКИ КЛИЧКА МАЮТЬ НАМІР СТВОРИТИ НОВУ ПАРТІЮ

Завдячуючи хакерській ініціативі Anonymous відкрити громадськості деякі аспекти життя лідера політичної партії «УДАР» Віталія Кличка, численні коханки Кличка залишились без такого вигідного та статусного коханця,не кажучи вже про відпочинок на закордонних віллах і яхтах, де вони завзято відпрацьовували його прихильність.
Зламана електрона скринька боксера і політика явила світу численні фотоальбоми та переписку із своїми, як українськими, так і закордонними коханками і просто партнершами, які, правду кажучи, дають величезну фору його коханій дружині-моделі. Молодий жеребчик– Кличко, або ж косолапий медведик, як його лагідно називають кізочки, котики, рибки та зайчики, з якими він вів приховане від дружини і дітей життя, на жаль не зможе тепер приділяти увагу засвіченим подругам. Уявіть їхнє розчарування. В соцмережах з’явились теми активного обговорення безсумнівно трагічної долі дівчат, але тепер вони мають унікальну можливість познайомитись та поділитись своїми переживаннями та сердечними муками між собою. Незважаючи на дружину боксера, вони справді почались ділитись деякими обставинами проведення часу із «Віталічком». Деякі виправдовувались, наче і не було нічого, звичайнісінький наклеп кажуть, а от, більшість все ж з гордістю оцінила спільні з ними фотографії Кличка, викинуті в Інтернет з його пошти. 
Бідолашні дівчата, яким вже не світять сонячні курорти і шумні «вечерухи», вирішили об’єднатись і не тільки у своєму горі, але й і в досить дивне об’єднання, яке вони назвали партією. Мета такої організації досі залишається незрозумілою, але саме її існування наштовхує на досить просту асоціацію з політдіяльністю Кличка, як лідера «УДАРу». Шановні, чоловіки, а хто б з вас відмовився стати лідером партії дівчат модельного вигляду, які готові віддати свої мандати за один тільки ваш погляд? Щоправда, дивитись слід буде на яхті, а дружина неодмінно піде в опозицію…

Автор - Спартак Сергієвич
Ресурс - http://onre.info/post/68436755998
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.