Про що не сказав Батько всіх українців ? (Алаверди)

27 ноября 2013, 14:57
Адвокат, член Ради Адвокатів міста Києва
0
159

Ні! Я не про Лазаря Кагановича , а про Віктора Януковича.

Це він в своєму телевізійному виступі заявив, що як батько не може залишити сім`ю без хліба, так він не може залишити нас напризволяще з тими проблемами , які можуть виникнути … Але ж виникає логічне питання Віктору Федоровичу :  «Де ж ви були коли парафували угоду про асоціацію з ЄС 30  березня 2012 року ?»

Чи нам тоді краще жилося чи  закриття нерентабельних підприємств не є невід`ємним атрибутом ринкової  економіки ? І  саме європейські інвестиції мали б оздоровити та модернізувати промислове виробництво,  за яке ви так піклуєтесь Віктор Федорович.

Натомість народ , який вийшов на євромайдани України переймається не лише промисловим виробництвом.  Молодь переймається тим ,  де вона буде працювати після закінчення вишів? Мешканців Києва хвилює, коли в Києві відбудуться вибори мера та Київради? Пересічних громадян хвилює , коли суди почнуть приймати законні рішення і припиниться прокурорський «беспредел» ? Пенсіонерів хвилює, які пенсії вони будуть отримувати завтра і чи будуть взагалі їх отримувати ?

Є ще багато інших питань, на які,  Ви пане Президент , так і не дали відповідь своєму народу.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.