Мітинг 24 лист. 2013 - найбільший в історії України та СНГ

27 ноября 2013, 07:10
юристка
0
178
Мітинг 24 лист. 2013 - найбільший в історії України та СНГ

Я мала можливість оцінити.

Мітинг 24 листопада 2013 року в Києві - найбільша по кількості учасників не лише в історії України, але і, я впевнена, в історії всього пострадянського простору. 
Я мала можливість оцінити. Витяг з мого поста: "1. Найбільше здивування. Кількість людей. Ми стояли прямо біля беркута з європлакатом біля пам’ятника Леніну. Ніяк не менше 30 хвилин, а реально і всі 40 по обидва боки бульвару Шевченка ішли величезні натовпи народу. 40 хвилин по 2 вулицях – це ніяк не менше 200 тисяч. Це було так довго, що я сказала напарнику: «Ущипни мене, я не вірю своїм очам. Я не вірю, що взагалі може в природі існувати такий величезний мітинг». У нього було те ж враження. Ми навіть потім з ним обговорювали, що по кількості людей цей мітинг може сперечатися за місце в Книзі рекордів Гінеса."

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.