Юлія Тимошенко не бажає бачити опозиціонерів – зрадників

27 ноября 2013, 06:21
0
102

Юлія Тимошенко не бажає бачити опозиціонерів – зрадників

Передвиборча кампанія продовжує набирати оберти. І кожен політик намагається заробити собі рейтинг з нічого, навіть використовуючи будь-які досягнення і недоліки опонентів.
На сьогодні представники опозиції ладні вже на все, аби тільки виступити на майбутніх виборах єдиним і непорушним представником від опозиційних сил. Однак, відверте підлабузництво таких «патріотів» України до своєї представниці «№1», а також використання її образу з місця позбавлення волі, а потім медичного закладу, за для свого власного піару вже трохи дістало і саму леді «Ю».
Під шумихою «Євромайдану» Юрій Луценко разом із дружиною – народним депутатом від «Батьківщини», вирішив пропаритись і на Тимошенко. Він має намір відвідати засуджену Ю. Тимошенко у Харкові 25 листопада цього року. Навіщо? Відповідь на це питання він вже отримав від своїх політтехнологів, а ми з вами побачимо трохи згодом. До речі, пан Яценюк і сам має намір навідатись до Юлії Володимирівни. Що це – змагання на кшталт «хто перший побачиться»?
Хоча, судячи з усього, пані Тимошенко вже самій це все трохи набридло. ЇЇ образ використовується всіма опозиціонерами, однак реального результату для себе самої леді «Ю» не відчуває. Про реальний стан справ щодо ходу лікування Тимошенко наразі нікому не відомо. Проте, на Турівській, 13, навіть водії із сантехніками розповідають, що опозиціонерка «№ 1» перебуває у глибокій депресії через зраду своїх побратимів, які на справі виявились, як і більшість, звичайними, алчними до влади і дармових заморських грошей маленькими нелюдами.
І не треба дивуватись, якщо у понеділок вояжери так і потраплять до неї у Харкові. При цьому, весь абсурд ситуації полягає у тому, що візитерів такий стан справ більш ніж влаштовує. Не треба кліпати оченятами перед нею, а зрив побачення завжди можна списати на «режим»…

Сергій Поличевський, “Политический герменевт”
Ресурс - http://poher.org/post/68041685569
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.