Широко раскинулись щупальцы коррупции подлой Тимошенки, аж на Европу !

14 января 2011, 16:43
Борец против русофобии
0
664

У ПАРТІЇ РЕГІОНІВ ЗВИНУВАЧУЮТЬ ЄВРОПУ У КОРУПЦІЇ ЧЕРЕЗ ДАНИЛИШИНА


У Партії регіонів вважають, що надання політичного притулку Богдану Данилишину свідчить про корумповані зв'язки уряду Тимошенко і європейських чиновників.

Про це заявив регіонал Вадим Колесніченко.

Він висловив здивування з приводу надання політичного притулку людині, "яка ніколи нікуди не обиралася, не робила політичних заяв".

"Якщо таке (рішення) відбулося, то виникає абсолютно закономірне питання, що робили представники БЮТ в останні два тижні в Раді Європи", - зазначив регіонал.

"Якщо таке рішення було прийнято і пану Данилишину надали політичний притулок - це означає, що корупційний ланцюжок дій уряду Тимошенко розкинув свої руки і на Європу. А відтак таким рішенням намагаються європейських корупціонерів позбавити відповідальності", - заявив Колесніченко.


...


Кстати, поздравляю Данилишина, безобидного чувака и талантливого финансиста, с политическим убежищем . Европа наконец просекла, что Янык - это тот же Лука-Медведо-Пут, только в профиль, но в отличии от России, с которой ей нужно дружить, украинскую то власть Европа может свободно накуй посылать, что она и сделала, браво .

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: правда жизни
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.