Безпека дітей в дошкільних установах та навчальних закладах. Думки на розгляд влади.

26 января 2011, 22:20
Владелец страницы
"айтишник"
0
1194

Як попередити заподіянню фізичних та моральних травм дітей в дошкільних закладах та учбових установах.


Валерія (жовтень, 2007)
Беручи до уваги те, що заробітна платня педагогів, на жаль, недостатня для того, щоб зібрати чергу бажаючих освічених та вихованих, тобто культурних працівників для роботи в дитсадках та школах і як наслідок те, що чим далі, тим менше стає дійсно відданих справі педагогів, те що нинішній стан державних дитсадків та шкіл, м'яко кажучи, не зовсім добрий (не беручи до уваги те, що переважну кількість ремонтів досі роблять за кошти батьків) та маючи сумний досвід щодо безпеки власної дитини (дякуючи Богові все вирішили мирно) прошу:

  1. небайдужих до нащадків підтримати викладену нижче ініциативу аби вона зібрала достатню кількість прихильників;
  2. ЗМІ дати наголосу та донести до владноможців суть проблеми та методи вирішення;
  3. представників влади забезпечити безпеку дітей в державних дитячих установах.


Отже як вирішення питання безпеки дітей під час перебування в державних дитячих установах пропоную:

  • всі приміщення (групи, коридори, зали, класи та ін.) закладів, згаданих вище, а також зовнішні території (стадіони, ігрові майданчики) закладів мають бути оснащеними засобами відеоспостереження та бути під постійним наглядом як з боку держави так і з боку батьків;
  • має бути доступ до відеоархіву запису останніх 48-120 годин через мережі загального користування (інтернет) для батьків та держструктур за персональними кодами (паролями) доступу з розмежуванням доступу по закладам та установам та з доступом лише в межах держави.

Таким чином буде досягнуто однозначне розуміння усіх (або майже усіх, принаймні переважної більшості) конфліктів як між самим дітьми, так і між дітьми та персоналом закладів. Також завдяки  таким методам батьки довірятимуть таким установам більше ніж тепер, а держава матиме додатковий, якщо не єдиний контроль за соціально-важливими об'єктами.

Цілі: 
1. діти не повинні піддаватися насиллю;
2. держава повинна забезпечити безпеку дітей.

З повагою, Сергій Горіченко
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: проблема,держава,діти,Безпека людей,думки на тему
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.