Людмила Янукович боротиметься за права жінок похилого віку

3 февраля 2011, 19:25
Журналист, студент, общественный деятель.
0
750

Асамблея «За права жінок похилого віку» обрала головою першу леді, Людмилу Янукович. За таке рішення проголосували 174 делегати місцевих відділень Асамблеї з 200. Про це повідомила прес-служба Асамблеї.

Згідно зі статутом організації, після набуття чинності цим рішенням чинності Людмила Янукович отримає право дорадчого голосу і постатейного вето рішень з`їзду Асамблеї.

Крім того, з`їздом прийнято рішення про заснування Благодійного фонду імені Людмили Янукович за рахунок недавно затверджених надбавок до пенсій членів організації.

Як відомо, 27 січна Асамблея «За права жінок похилого віку» проводила пікет під будівлею Адміністрації Президента на підтримку першої леді. Вимогою  пікетувальників було звільнення Людмили Янукович з-під домашнього арешту. Нагадаємо також, що дружина Президента України ніколи не супроводжує його у ділових поїздках.

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.